УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ЗА ШКОЛСКУ 2016/2017. ГОДИНУ
Шаблон за писано образложење на завршном испиту - подручје рада ЕЛЕКТРОТЕХНИКА Шаблон за писано образложење на завршном испиту - подручје рада МАШИНСТВО
Шаблон за матурски практичан рад (сви четворогодишњи образовни профили)
Распоред часова за непарне месеце
Непарна смена
|
Парна смена
|
Рб.
|
Одељ.
|
Одељењски старешина
|
Рб.
|
Одељ.
|
Одељењски старешина
|
1.
|
IM1
|
Гордана Ћитић
|
20.
|
IIM1
|
Данијела
Продановић
|
2.
|
IM2
|
Душан Милић
|
21.
|
IIM2
|
Перса Андрић
|
3.
|
IM3
|
Милена Каљевић
|
22.
|
IIM3
|
Зоран Петровић
|
4.
|
IE1
|
Мира Марјановић
|
23.
|
IIЕ1
|
Наташа Јешић
|
5.
|
IE2
|
Милорад Мурић
|
24.
|
IIЕ2
|
Александар Продановић
|
6.
|
IE3
|
Милија Вермезовић
|
25.
|
IIЕ3
|
Сања Селаковић
|
7.
|
IТ
|
Љиљанан Зекић
|
26.
|
IIТ
|
Марина Јелисијевић
|
8.
|
IГ
|
Марија Жунић
|
27.
|
IIГ
|
Ивана Матијевић
|
9.
|
IIIM1
|
Миливоје Ристановић
|
28.
|
IVM1
|
Соња Шопаловић
|
10.
|
IIIM2
|
Драгана Бијељић
|
29.
|
IVM2
|
Андријана Долаш
|
11.
|
IIIM3
|
Војин Аврамовић
|
30.
|
IVЕ1
|
Миле Остојић
|
12.
|
IIIЕ1
|
Братислав Стаменковић
|
31.
|
IVЕ2
|
Наташа Гавриловић
|
13.
|
IIIЕ2
|
Слободан Живанић
|
32.
|
IVЕ3
|
Сандра Јокић
|
14.
|
IIIЕ3
|
Јасна Станишић
|
33.
|
IVТ
|
Нада Јовичић
|
15.
|
IIIТ
|
Слађана Човић
|
34.
|
IVГ
|
М.Симовић Алексић
|
16.
|
IIIГ
|
Јелена Јокић
|
35.
|
ОР
|
Ивана Марјановић
|
17.
|
IК
|
Марина Јешић
|
36.
|
IMГ
|
Марија Поповић
|
18.
|
IIIMГ
|
Небојша Зарић
|
37.
|
IIMГ
|
Оливера Мисаиловић
|
19.
|
IIIК
|
Станојка Јовановић
|
|
|
|
Одељења у школској 2014/2015. години Подручје рада | Образовни
профил | Трај. шко. (год.) | Разред и одељење | МАШИНСТВО И
ОБРАДА МЕТАЛА | Машински
техничар за компјутерско конструисање | 4 | 1М1 | 2М1 | 3М1 | 4М1 | 4М2 | Техничар за
компјутерско управљање
| 4 | 1М2 | 2М2 | 3М2 | 4М3 | Оператер
машинске обраде - оглед | 3 | 1M3 | 2М3 | 3М3 | Ученици са сметњама у развоју | Манипулант у
обради метала | 1 | ОР | | Бравар | 3 |
1МГ | |
|
| 2МГ | 3М | ЕЛЕКТРОТЕХНИКА | Електротехничар
информационих технологија | 4 | 1е1 |
2е1 | Електротехничар
телекомуникација- оглед | 4 | 1Е2 | 2Е2 | 3Е2 | 4Е2 | Техничар мехатронике | 4 | 1Е3 | 2Е3 | 3Е3 | 4Е3 | Електротехничар
рачунара | 4 | 3Е1 | 4Е1 | Електромеханичар
за термичке и расхладне уређаје | 3 | 3Е4 | Електромеханичар
за машине и опрему | 3 | 3Е4 | ГЕОЛОГИЈА,
РУДАРСТВО И МЕТАЛУТГИЈА | Техничар за
рециклажу - оглед | 4 | 1Т | 2Т | 3T | 4Т | ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО | Техничар за обликовање графичких производа – оглед | 4 | 1Г | 2Г | 3Г | 4Г | Ученици са сметњама у развоју | Графички
манипулант | 1 | ОР | Помоћник
књиговесца | 3 | 1МГ | 2МГ | Слухом
оштећени ученици | Књиговезац | 3 | 2к |
Одељењске старешине у школској 2014/2015.години Непарна
смена | Парна
смена | Рб. | Оде. | Одељењски старешина | Рб. | Одељ. | Одељењски старешина | 1. | IM1 | Данка Спарић | 20. | IIM1 | Миливоје Ристановић | 2. | IM2 | Чедомир Југовић | 21. | IIM2 | Марина Јешић | 3. | IM3 | Милена Каљевић | 22. | IIM3 | Војин Аврамовић | 4. | IE1 | Наташа Јешић | 23. | IIЕ1 | Братислав Стаменковић | 5. | IE2 | Милорад
Мурић | 24. | IIЕ2 | Слободан Живанић | 6. | IE3 | Сања
Селаковић | 25. | IIЕ3 | Бранкица Антонијевић | 7. | IТ | Марина
Јелисијевић | 26. | IIТ | Слађана Човић | 8. | IГ | Ивана
Матијевић | 27. | IIГ | Јелена Јокић | 9. | IIM1 | Соњa
Шопаловић | 28. | IVM1 | Гордана Недић | 10. | IIIM2 | Андријана
Долаш | 29. | IVM2 | Перса Андрић | 11. | IIIM3 | Зоран
Петровић | 30. | IVM3 | Драгана Бијељић | 12. | IIIЕ1 | Миле
Остојић | 31. | IVЕ1 | Јасна Станишић | 13. | IIIЕ2 | Наташа
Гавриловић | 32. | IVЕ2 | М.Јордовић Павловић | 14. | IIIЕ3 | Сандра
Јокић | 33. | IVЕ3 | Александар Продановић | 15. | IIIЕ4 | Бранка
Кнежевић | 34. | IVТ | Татјана Ћосовић | 16. | IIIТ | Нада
Јовичић | 35. | IVГ | Марија Жунић | 17. | IIIГ | М.Симовић
Алексић | 36. | IIK | Станојка Јовановић | 18. | OР | Марија
Поповић | 37. | IIМГ | Небојша Зарић | 19. | IМГ | Оливера
Мисаиловић | 38. | IIIM | Ивана Марјановић |
Одељења у школској 2013/2014. години
Подручје рада
|
Образовни профил
|
Трај. шко.
(год.)
|
Разред
и одељење
|
МАШИНСТВО И ОБРАДА
МЕТАЛА
|
Машински техничар за компјутерско
конструисање
|
4
|
1М1
|
2М1
|
3М1
|
3М2
|
4М1
|
4М2
|
Техничар за компјутерско управљање
|
4
|
1М2
|
2М2
|
3М3
|
4М3
|
Оператер машинске обраде - оглед
|
3
|
1M3
|
2М3
|
3М4
|
Ученици са сметњама у развоју
|
Манипулант у обради метала
|
1
|
ОР
|
Помоћник бравара
|
2
|
2М
|
|
Бравар
|
3
|
1МГ
|
|
|
|
3МГ
|
ЕЛЕКТРОТЕХНИКА
|
Електротехничар информационих технологија
|
4
|
1е1
|
Електротехничар електронике
|
4
|
4Е1
|
Електротехничар телекомуникација- оглед
|
4
|
1Е2
|
2Е2
|
3Е2
|
4Е2
|
Техничар мехатронике
|
4
|
1Е3
|
2Е3
|
3Е3
|
4Е3
|
Електротехничар рачунара
|
4
|
2Е1
|
3Е1
|
Електромеханичар за термичке и расхладне уређаје
|
3
|
2Е4
|
3Е4
|
Електромеханичар за машине и опрему
|
3
|
2Е4
|
Електроинсталатер
|
3
|
3Е4
|
ГЕОЛОГИЈА, РУДАРСТВО И
МЕТАЛУТГИЈА
|
Техничар за рециклажу - оглед
|
4
|
1Т
|
2Т
|
3T
|
4Т
|
ХЕМИЈА, НЕМЕТАЛИ И ГРАФИЧАРСТВО
|
Техничар за обликовање графичких производа –
оглед
|
4
|
1Г
|
2Г
|
3Г
|
4Г
|
Ученици са сметњама
у развоју
|
Графички манипулант
|
1
|
ОР
|
Помоћник књиговесца
|
3
|
1МГ
|
3МГ
|
Слухом оштећени
ученици
|
Књиговезац
|
3
|
1к
|
Одељењске старешине у школској 2013/2014. години
Непарна смена
|
Парна смена
|
Рб.
|
Одељ.
|
Одељењски старешина
|
Рб.
|
Одељ.
|
Одељењски старешина
|
1.
|
IM1
|
Данијела Продановић
|
21.
|
IIM1
|
Соња Шопаловић
|
2.
|
IM2
|
Марина Јешић
|
22.
|
IIM2
|
Ј.Менђан Павловић
|
3.
|
IM3
|
Милена Каљевић
|
23.
|
IIM3
|
Оливера Шијакињић
|
4.
|
IE1
|
Братислав Стаменковић
|
24.
|
IIЕ1
|
Миле Остојић
|
5.
|
IE2
|
Слободан Живанић
|
25.
|
IIЕ2
|
Наташа Гавриловић
|
6.
|
IE3
|
Бранкица Антонијевић
|
26.
|
IIЕ3
|
Сандра Јокић
|
7.
|
IТ
|
Слађана Човић
|
27.
|
IIЕ4
|
Марија Вељковић
|
8.
|
IГ
|
Јелена Јокић
|
28.
|
IIТ
|
Нада Јовичић
|
9.
|
IIIM1
|
Гордана Недић
|
29.
|
IIГ
|
М.Симовић Алексић
|
10.
|
IIIM2
|
Перса Андрић
|
30.
|
IVM1
|
Јулка Аранђеловић
|
11.
|
IIIM3
|
Бранко Димитријевић
|
31.
|
IVM2
|
Миливоје Ристановић
|
12.
|
IIIM4
|
Зоран Петровић
|
32.
|
IVM3
|
Драгана Бијељић
|
13.
|
IIIЕ1
|
Данка Гогић
|
33.
|
IVЕ1
|
Јасна Станишић
|
14.
|
IIIЕ2
|
М.Јордовић Павловић
|
34.
|
IVЕ2
|
Наташа Јешић
|
15.
|
IIIЕ3
|
Александар Продановић
|
35.
|
IVЕ3
|
Сања Селаковић
|
16.
|
IIIЕ4
|
Миленка Вучинић
|
36.
|
IVТ
|
Марина Јелисијевић
|
17.
|
IIIТ
|
Татјана Ћосовић
|
37.
|
IVГ
|
Ивана Матијевић
|
18.
|
IIIГ
|
Марија Жунић
|
38.
|
ОР
|
Оливера Мисаиловић
|
19.
|
IМГ
|
Милош Матијевић
|
39.
|
2M
|
Ивана Марјановић
|
20.
|
IК
|
Станојка Јовановић
|
40.
|
3MГ
|
Марија Поповић
|
Одељења
у школској 2012/2013. години
Подручје рада
|
Образовни
профили
|
Трај. шк.
(год.)
|
Разред и одељење
|
Машинство и обрада
метала
|
Машински техничар за
компјутерско
конструисање
|
4
|
1м1
|
2м1
|
2м2
|
3м1
|
3м2
|
4м1
|
4м2
|
Техничар за
компјутерско управљање
|
4
|
1м2
|
2м3
|
3м3
|
4м3
|
Аутомеханичар
|
3
|
3м4
|
Механичар грејне и расхладне технике
|
3
|
3м4
|
Оператер машинске
обраде - оглед
|
3
|
1м3
|
2м4
|
Ученици
лако ментално ометени у развоју
|
Манипулант у обради
метала
|
1
|
ор
|
Помоћник
бравара
|
3
|
1сц
|
2сц
|
Електротехника
|
Електротехничар електронике
|
4
|
3е1
|
4е1
|
Електротехничар
телекомуникација- оглед
|
4
|
1е2
|
2е2
|
3е2
|
4е2
|
Техничар
мехатронике - оглед
|
4
|
1е3
|
2е3
|
3е3
|
4е3
|
Електротехничар
рачунара
|
4
|
1е1
|
2е1
|
Електромеханичар за
термичке и расхладне уређаје
|
3
|
1е4
|
2е4
|
3е4
|
Електромеханичар за
машине и опрему
|
3
|
1е4
|
3е4
|
Електроинсталатер
|
3
|
2е4
|
Геологија, рударство и
металутгија
|
Техничар за рециклажу
- оглед
|
4
|
1т
|
2т
|
3т
|
4т
|
Хемија, неметали и
графичарство
|
Техничар
за обликовање графичких производа - оглед
|
4
|
1г
|
2г
|
3г
|
4г
|
Ученици лако ментално
ометени у развоју
|
Помоћник књиговесца
|
3
|
2сц
|
3сц
|
Одељењске старешине у школској
2012/2013. години
Непарна смена
|
Парна смена
|
Р.б
|
Одељ.
|
Одељењски старешина
|
Р.б
|
Одељ.
|
Одељењски старешина
|
1.
|
IM1
|
Соња Шопаловић
|
1.
|
IIM1
|
Станимирка Малешевић
|
2.
|
IM2
|
Ј.Менђан Павловић
|
2.
|
IIM2
|
Перса Андрић
|
3.
|
IM3
|
Милена Каљевић
|
3.
|
IIM3
|
Чедомир Југовић
|
4.
|
IE1
|
Миле Остојић
|
4.
|
IIM4
|
Зоран Петровић
|
5.
|
IE2
|
Наташа Гавриловић
|
5.
|
IIЕ1
|
Данка Гогић
|
6.
|
IE3
|
Сандра Јокић
|
6.
|
IIЕ2
|
М.Јордовић Павловић
|
7.
|
IE4
|
Марија Вељковић
|
7.
|
IIЕ3
|
Александар Продановић
|
8.
|
IТ
|
Нада Јовичић
|
8.
|
IIЕ4
|
Миленка Вучинић
|
9.
|
IГ
|
М.Симовић Алексић
|
9.
|
IIТ
|
Татјана Ћосовић
|
10.
|
IIIM1
|
Јулка Аранђеловић
|
10.
|
IIГ
|
Јелена Јокић
|
11.
|
IIIM2
|
Миливоје Ристановић
|
11.
|
IVM1
|
Душан Милић
|
12.
|
IIIM3
|
Драгана Бијељић
|
12.
|
IVM2
|
Данијела Продановић
|
13.
|
IIIM4
|
Мира Скоковић
|
13.
|
IVM3
|
Небојша Зарић
|
14.
|
IIIЕ1
|
Братислав Стаменковић
|
14.
|
IVЕ1
|
Весна Ћубић
|
15.
|
IIIЕ2
|
Наташа Јешић
|
15.
|
IVЕ2
|
Слободан Живанић
|
16.
|
IIIЕ3
|
Сања Селаковић
|
16.
|
IVЕ3
|
Бранкица Антонијевић
|
17.
|
IIIЕ4
|
Милија Вермезовић
|
17.
|
IVТ
|
Марина Јешић
|
18.
|
IIIТ
|
Марина Јелисијевић
|
18.
|
IVГ
|
Андријана Долаш
|
19.
|
IIIГ
|
Ивана Матијевић
|
19.
|
ОР
|
Станојка Јовановић
|
20.
|
1СЦ
|
Ивана Марјановић
|
20.
|
2СЦ
|
Марија Поповић
|
21.
|
3СЦ
|
Оливера Мисаиловић
|
|
|
|
|